Čo hovoria naši klienti

Klienti z neziskového sektora

Nižšie sú uvedené väčšinou referencie od slovenských klientov. Konzultanti spoločnosti 3R ale pôsobia aj v Írsku, kde sme nazbierali týchto referencií oveľa viac: https://www.3r.ie/testimonials/seo-testimonials/ 

{

Ďakujeme za webstránku, profesionálny prístup, množstvo super nápadov a hlavne za neustálu ochotu. S firmou 3R sa nám dlhodobo výborne spolupracuje.

5
Skauting Zvolen logo
Ľudmila Janigová (Vreťa)
{

„Ďakujeme 3R za pomoc s webstránkou.“

5
Skaut NZ Logo
Slovenský skauting
{

“Vďaka Simone z 3R môj web a celkovo moje podnikanie veľmi porástli. Má profesionálny prístup a prišla s množstvom kreatívnych nápadov.”

5
CPOR-Psycholog-v-Irsku
Katarína Giertlová
{

“Práca s 3R bola pre nás veľmi dobrou voľbou. Keďže sme relatívne malá komunita, 3R nám poskytlo profesionálne marketingové služby s citlivým pochopením našich potrieb.”

5
{

“S 3R sa nám veľmi dobre spolupracuje. Vďaka redizajnu našej webstránky a optimalizácii pre vyhľadávače nás už našlo mnoho nových klientov a získali sme veľa nových kontaktov.”

5

Komerční klienti

{

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať šikovnej, nápaditej a veľmi vzdelanej pani Rusnákovej, ktorá mi upravila moju webovú stránku a priniesla nové nápady ako ju obohatiť a sprehľadniť. Poradila mi aké sú nové možnosti zviditeľnenia sa. A musím povedať že od kedy prebehla moja stránka úpravou, všimlo si ju viac ľudí a má oveľa väčšiu úspešnosť:-) Ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných zákazníkov.”

5
Logo_Vyzdoba_TipTop
Katarína Chrapčíková
{

“Ďakujeme za vynikajúce služby!”

5
Logo Lignis
Eva Ondrisková
{

“Veľmi pofesionálna a efektívna spoločnosť. Dobrá komunikácia a do detailov vám vysvetlia všetko, čo robia. Odporúčam 👍🏼👍🏼”

5
{

“Veľmi priateľské jednanie, maximálna ústretovosť. Profesionálne správanie. ”

5
Klobaskaren-Logo
Michal Mráz
{

Odbornosť, kreativita, perfektný prístup.., som veľmi spokojný!

5
Adler Autoservis
Richard Adler
{

Ďakujeme za špičkový webdizajn aj údržbu webu potrebnú z dlhodobého hľadiska.

5
Rustikálny nábytok logo
Richard Adler
{

Skvelá komunikácia, profesionálny prístup, výborne odvedená práca. Ďakujem za promptné riešenie požiadaviek a Vaše rady. Odporúčam:))

5
Decor-Glamour Logo
Andrea Račáková
{

Profesionálny prístup. Vynikajúce výsledky pri optimalizácii stránky a nastavení reklamných kampaní.

5
Kup a predaj Logo
Sergii Liubchenko
{

Simona z 3R Marketing je veľmi šikovná, proaktívna, rozmýšľa aj za klienta, s 3R Marketing sa mi spolupracuje veľmi dobre, rozhodne odporúčam, páčia sa mi ich odborné a profesionálne služby.

5
Logro-účtovníctvo
Ailin Hanková
{

Sme veľmi spokojní s prácou a prístupom p. Rusnákovej, všetko je výborne spracované a vysvetlené. Skvelá organizácia práce, vždy odpovedá na telefonát alebo mail a snaží sa nám čo najviac pomôcť. Vďaka SEO optimalizácii od 3R nám stúpol predaj, takže jednoznačne odporúčame.

5
Fiorano Logo
Fiorano sro
{

Ďakujeme za pretvorenie nášho webu www.prevozky.sk a jeho zviditeľnenie vo vyhľadávaní Google. Oceňujeme profesiónálny a odborný prístup, takisto časté konzultácie a spätnú väzbu. Tešíme sa našu ďalšiu spoluprácu. Služby tímu 3R vrelo odporúčame.

5
Prevozky Logo
Lukáš Gajdoš
{

Výborná spolupráca, 3R nám poskytli nový pohľad na našu webstránku Renovin Reality. Dohodli sme sa, že budeme pracovať na ďalšom zviditeľňovaní našej realitnej kancelárie na internete.

5
Renovin Logo
Ladislav Čech
{

Spoločnosť 3R nám pomáha so správou Google Ads kampaní a tiež so SEO a sme veľmi spokojní s ich službami. Nachádzame sa na popredných miestach v Googli pre všetky naše hlavné kľúčové slová.

5
Espania Logo
Mgr. Stojanka Dolezhajova

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk