Google Ad Grants pre neziskové organizácie

Ako vám môžu Google Ads kampane pomôcť?

Privádzajte na svoju stránku ľudí, ktorí práve hľadajú vaše služby a sú pripravení vás hneď kontakovať. Efektivita vašich Google Ads kampaní sa môže neustále zlepšovať!

Niekedy sa stáva, že keď si založíte Google Ads, platíte za kliknutia, ale nič nezískate – nik vás nekontaktuje, ľudia vašu webstránku z nejakého dôvodu hneď opúšťajú. Aby ste začali mať Google Ads kampane výnosné, potrebujete zoptimalizovať vaše Google Ads reklamy.

 

Google Ads kampane na mieru pre vašu neziskovú organizáciu

Základná otázka na začiatok. Ako vám môže pomôcť Google Ads kampaň osloviť ešte viac ľudí?

Vy máte ideu, skutočne dobrú myšlienku, ktorá potrebuje rásť. Je síce pravda, že dobro rozdávaním rastie, no v online prostredí to celkom nestačí. Tomu rastu treba málinko pomôcť. Cieľom je, aby sa o vás vedelo viac. Aby viac ľudí spoznalo činnosť vašej neziskovej organizácie.  A vy zas vďaka lepšej a cielenej propagácii  môžete pomáhať ešte viac. Ako?

Ďalšou z možností po SEO a vhodnej optimalizácii vašej web stránky, sú aj Google Ads kampane. Jednoducho povedané, cielená reklama.  Pomôže vám viac sa zviditeľniť a šíriť svoje posolstvo ďalej.

Každý špás niečo stojí. Aj propagácia a cielené kampane cez Google Ads. Existuje ale spôsob, ako to urobiť inak. A navyše zadarmo. Pomohlo by vám to? Bez problémov. Čítajte ďalej.

 

Váš mesačný benefit od Google Ad Grants

Neziskové organizácie to nemajú s financovaním svojich aktivít na ružiach ustlané. Ale sú zas možnosti, ako sa dá získať peniaze vo forme grantu každý mesiac. Nemožné? Ale áno. Dovoľte nám ukázať vám ako sa to dá. 

Už ste počuli o Google Ads grant?  Ide o to, že každý mesiac máte na svoju propagáciu v reklamnom prostredí Googlu ako nezisková organizácia k dispozícií 10 tisíc amerických dolárov. Prečo? Spoločnosť Google chce pomáhať neziskovým organizáciám. Takým, akou je aj tá vaša. Celkom vážne. Je to slušná kôpka peňazí nie?

 

10 tisíc dolárov mesačne IBA na reklamu?

Google mesačne takýto budget ponúka neziskovým organizáciám na to, aby mohli šíriť svoje poslanie a efektívnejšie sa zviditeľniť v reklamnej sieti. Otvárajú sa vám dvere a more možností. Ale má to niekoľko „ak“. Prvú podmienku, že ste  nezisková organizácia už spĺňate.

 

Pomáhame vám pomáhať

Faktom je, že projekt Google Ad Grants je medzi neziskovkami málo známy. Vy o tejto pomoci už viete a ste vo výhode. Ale. Musíte splniť pár podmienok. Dobrou správou je, že nie ste v tom sami. Nelámte si preto hlavu.  My vám s tým pomôžeme. Aj preto, aby ste mohli vy ďalej šíriť svoju misiu a poslanie ďalej. A všetci dobre vieme, že bez dobrého spropagovania sa nepohnete ďalej. Lebo mať iba dobrý nápad už dnes nestačí. Mnohé neziskovky o tejto forme pomoci ani nevedia. Vy áno. Nezmeškajte svoju príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes na 0918 403 502.

 

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk