Google Ads - manažment kampaní

Ako vám môžu Google Ads kampane pomôcť predať viac?

 

Search Engine Optimisation for Office Technology“Od re-dizajnovania našej webstránky, optimalizácie SEO a Google Adwords kampaní sa nám on-line predaj zvýšil najmenej o 100 percent, za čo priamo vďačíme 3R. Pat Duffy, Office Technology Ltd.

Online Marketing Ireland

 Zavolajte nám ešte dnes na 0918 403 502

Google Ads je nástroj, ktorý vám pomôže byť ľahšie videní. Vďaka cielenému nastaveniu Google Ads tak môžete osloviť zákazníkov, ktorí hľadajú presne to, čo im viete ponúknuť vy! Ukážeme vám, ako na to. 

Privádzajte na svoju stránku ľudí, ktorí práve hľadajú vaše produkty a sú pripravení si ich hneď kúpiť. Dobrou správou je, že práve efektivita vašich Google Ads kampaní sa môže neustále zlepšovať!

Niekedy sa stáva, že keď si založíte Google Ads, platíte za kliknutia, ale nič nezískate – nik vás nekontaktuje, ľudia cez vašu webstránku z nejakého dôvodu nekupujú. Jednoducho povedané, nepríde ku konverzii. Ako to zmeniť?

Tip: Aby ste začali mať Google Ads kampane výnosné, potrebujete zoptimalizovať vaše Google Ads reklamy. Viete si predstaviť, koľko by ste tak mohli zarobiť mesačne? 

S Google Ads optimalizáciou si budete užívať tieto výhody: 

  • každý cent, ktorý miniete na Google Ads, prispeje k rastu predaja
  • získate viac klikov za rovnakú sumu peňazí
  • v odbornej reči – zvýšite mieru prekliknutia a priemernú cenu za klik
  • vaša webstránka bude tiež upravená tak, aby ľudia, ktorí ju navštívia, boli ochotní vás kontaktovať. 

Vďaka relevantnému obsahu získate viac organickej návštevnosti na vašom webe a v konečnom dôsledku sa budete tešiť aj z relevantných dopytov, ktoré sú pre váš biznis tak kľúčové

Ušijeme vám Google Ads kampane na mieru! 

Zaujalo vás to? 

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a zavolajte nám ešte dnes na 0918 403 502.

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk