Čo sa ukrýva za skratkou 3R

3R ako spoločnosť poskytujúca služby SEO, Google Ads a webdizajnu

3R Marketing s. r. o. je samostatná slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie kvalitných a spoľahlivých online marketingových služieb zákazníkom za prijateľné ceny. 

Naši konzultanti majú bohaté skúsenosti zo zahraničia, najmä z Írska, ale aj Anglicka, Spojených štátov či Austrálie. 

Na Slovensku sa zameriavame na firemných klientov, ktorí už sú na trhu dobre etablovaní, ale vieme pomôcť aj začínajúcim projektom. 

3R ako občianske združenie

Rozhodli sme sa založiť občianske združenie 3R, ktoré podporuje neziskové organizácie – pomáhame s prezentáciou na internete, SEO, Google Ad Grants a webdizajnom, častokrát zadarmo alebo za symbolický poplatok. 

3R má za cieľ vnášať a rozvíjať etický rozmer do oblasti podnikania, marketingu a reklamy, ktoré chápeme prioritne ako služby, ktoré majú pomôcť ich prijímateľom pri ich informovanosti, rozhodovaní a výbere tých najvhodnejších ideí, projektov, služieb a produktov. 

3R podporuje svojimi aktivitami aj implementáciu zodpovedného podnikania a prispieva svojou činnosťou k zvyšovaniu kvality internetového obsahu, k jeho bezpečnejšiemu i efektívnejšiemu využívaniu a k všeobecnej informovanosti fyzických a právnickým osôb vo vzťahu k nemu.

S kým budete pracovať

Simona Rusnáková

Simona Rusnáková

SEO konzultant/špecialista

Simona má dlhoročné skúsenosti z oblasti SEO a online marketingu. Spolupracovala s desiatkami spoločností v rámci rôznych sektorov (technológie, e-commerce, non-profit), či už na Slovensku, v Írsku, ako aj na projektoch po celom svete.

Lukáš Kepko

Lukáš Kepko

SEO konzultant / Web Design

Lukáš uvedie vašu predstavu, myšlienku, alebo produkt do online sveta. Vytvorí  pre vás modernú web stránku, ktorá spĺňa všetky parametre s ohľadom na responzívnosť a SEO optimalizáciu. Spoločne s modernou funkcionalitou a UI/UX dôrazom pomôže naplniť vaše ciele.

Adrián Belák

Adrián Belák

Google Ads Expert

Adrián vám pomôže v platenom prostredí Google. Do sveta online reklamy nakukol priamo pri „zdroji“, kedy pracoval priamo pre Google. Vďaka tomu získal prehľad o tom, ako inzerujú najväčšie svetové firmy. Adrián spravuje online reklamné kampane pre klientov za viac ako 100.000 EUR mesačne.

Jana Horniaková

Jana Horniaková

Content Creator

Jana rozpovie váš príbeh tak, aby sa o vás vedelo, čítalo aj počulo. Prečo? Lebo váš príbeh je dôležitý. Urobí vám texty, audio a PR na mieru. Má niekoľkoročné skúsenosti v médiách, v tlači, rozhlase, televíziách a agentúrach. Pred kamerou i za mikrofónom. Vie, čo funguje a ako uspieť.

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk