SEO, Google Ads a webdizajn (nielen) pre neziskové organizácie

Máte túžbu pomáhať vo svojom okolí ešte viac? Dlhodobo ale vnímate, že o vašich skvelých a výnimočných aktivitách vie len úzky okruh ľudí? 

Posuňte sa ďalej v online svete

Online marketingové služby pre neziskový sektor

S určitosťou viete, že práve vaše občianske združenie by mohlo byť svetlom na konci tunela pre mnohých a zlepšiť im tak kvalitu života. Potrebujete lepšie osloviť svoju cieľovú skupinu? 

SEO - optimalizácia pre Google

Ak budete mať kvalitne nastavenú optimalizáciu vašej webovej stránky, cez vyhľadávač Google sa o vás dozvie viac ľudí. A vy môžete viac pomáhať. 

Google Ad Grants

Už ste počuli o Google Ads grant? Každý mesiac máte na svoju propagáciu v Google ako nezisková organizácia k dispozícií 10 tisíc amerických dolárov. 

Wordpress webdizajn

Ste nezisková organizácia a chcete pomôcť s webdizajnom? Ponúkame riešenia, ktoré vás potešia. Mimochodom, vedeli ste, že práve táto stránka, na ktorú sa práve teraz pozeráte, je vyrobená vo WordPress-e?

Ako funguje SEO?

​SEO nie je len o kliknutiach a umiestnení v Google, podľa nás tu ide o tvorbu webstránok bohatých na informácie, ktoré sa zobrazia v Googli presne vtedy, keď ich ľudia potrebujú.

Google je tu, aby pomáhal ľuďom hľadať odpovede na ich otázky, a SEO experti by mali k tejto službe prispievať tým, že poskytujú len hodnotné informácie, ktoré ľudia hľadajú – a áno, potom vás ľudia budú kontaktovať, pretože to je presne to, čo hľadali!

Pre nás je veľmi dôležité, aby SEO bolo založené na báze profesionálnej a etickej úrovni, s cieľom pomôcť dosahovať ciele vašej neziskovej organizácie.

Wordpress Webdizajn

 Chceme pomôcť dobrej myšlienke od jej zrodu. A možno práve i vám. Ak už dlhšie nosíte v hlave ideu, parádny nápad, ktorý dokáže zlepšiť kvalitu života ľuďom a máte už založenú neziskovú organizáciu, kontaktujte nás.

Zverte nám svoju webstránku

Veľa neziskových organizácií má krásne poslanie a túži pomáhať. No mnohokrát nevedia ako pomôcť hlavne svojej webstránke tak, aby sa o nej dozvedeli iní. Možno práve tá vaša pomoc môže iným zmeniť život k lepšiemu.

A budete to vy, vďaka ktorým iní uvidia svetlo na konci tunela či možno drobnú iskierku nádeje. Tak poďme meniť vízie a sny na skutočnosť.

Chápeme, že online marketing pre vás môžu byť hlboké a hlavne neznáme vody. Zdoláme ich spolu. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli.

Google Ad Grants

Ako vám môže pomôcť Google Ads kampaň osloviť ešte viac ľudí?

Google ponúka mesačne až 10 000 dolárov neziskovým organizáciám na to, aby mohli šíriť svoje poslanie a efektívnejšie sa zviditeľniť v reklamnej sieti. Otvárajú sa vám dvere a more možností.

Prečo je potrebná optimalizácia Google Ad Grants?

Niekedy sa stáva, že keď si založíte Google Ads, nezískate vôbec nič – nik vás nekontaktuje, ľudia z vašu webstránky z nejakého dôvodu odchádzajú. Aby ste začali mať Google Ads kampane prospešné, potrebujete zoptimalizovať vaše Google Ads reklamy. 

{

“Naše vzájomné vzťahy pretrvávajú viac než dva roky a sme veľmi spokojní s výsledkami, ktoré sme dosiahli vďaka 3R. Dostali sme sa na popredné miesto v Google. Pre všetky naše kľúčové slová sme dosiahli veľmi dobré pozície v minimálnom časovom rozmedzení po tom, čo sme začali využívať služby SEO.”

5
{

“Veľmi priateľské jednanie, maximálna ústretovosť. Profesionálne správanie. ”

5
Klobaskaren-Logo
Michal Mráz
{

“Po tom, ako sme požiadali 3R o re-dizajn a SEO, dosiahli sme veľmi úspešný mesiac s viac než 20 novými klientami počas tohto mesiaca a sme veľmi spokojní. Veľká vďaka.”

5
Access-Counselling-Dublin
Beth Fitzpatrick
{

“Veľmi pofesionálna a efektívna spoločnosť. Dobrá komunikácia a do detailov vám vysvetlia všetko, čo robia. Odporúčam 👍🏼👍🏼”

5
{

“Ďakujeme za vynikajúce služby!”

5
Logo Lignis
Eva Ondrisková
{

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať šikovnej, nápaditej a veľmi vzdelanej pani Rusnákovej, ktorá mi upravila moju webovú stránku a priniesla nové nápady ako ju obohatiť a sprehľadniť. Poradila mi aké sú nové možnosti zviditeľnenia sa. A musím povedať že od kedy prebehla moja stránka úpravou, všimlo si ju viac ľudí a má oveľa väčšiu úspešnosť:-) Ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných zákazníkov.”

5
Logo_Vyzdoba_TipTop
Katarína Chrapčíková
{

„Ďakujeme 3R za pomoc s webstránkou.“

5
Skaut NZ Logo
Slovenský skauting
{

“Vďaka Simone z 3R môj web a celkovo moje podnikanie veľmi porástli. Má profesionálny prístup a prišla s množstvom kreatívnych nápadov.”

5
CPOR-Psycholog-v-Irsku
Katarína Giertlová
{

“Práca s 3R bola pre nás veľmi dobrou voľbou. Keďže sme relatívne malá komunita, 3R nám poskytlo profesionálne marketingové služby s citlivým pochopením našich potrieb.”

5
{

“S 3R sa nám veľmi dobre spolupracuje. Vďaka redizajnu našej webstránky a optimalizácii pre vyhľadávače nás už našlo mnoho nových klientov a získali sme veľa nových kontaktov.”

5

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk