SEO, Google Ads a webdizajn (nielen) pre neziskové organizácie

Máte túžbu pomáhať vo svojom okolí ešte viac? Dlhodobo ale vnímate, že o vašich skvelých a výnimočných aktivitách vie len úzky okruh ľudí? 

Posuňte sa ďalej v online svete

Online marketingové služby pre neziskový sektor

S určitosťou viete, že práve vaše občianske združenie by mohlo byť svetlom na konci tunela pre mnohých a zlepšiť im tak kvalitu života. Potrebujete lepšie osloviť svoju cieľovú skupinu? 

SEO - optimalizácia pre Google

Ak budete mať kvalitne nastavenú optimalizáciu vašej webovej stránky, cez vyhľadávač Google sa o vás dozvie viac ľudí. A vy môžete viac pomáhať. 

Google Ad Grants

Už ste počuli o Google Ads grant? Každý mesiac máte na svoju propagáciu v Google ako nezisková organizácia k dispozícií 10 tisíc amerických dolárov. 

Wordpress webdizajn

Ste nezisková organizácia a chcete pomôcť s webdizajnom? Ponúkame riešenia, ktoré vás potešia. Mimochodom, vedeli ste, že práve táto stránka, na ktorú sa práve teraz pozeráte, je vyrobená vo WordPress-e?

Ako funguje SEO?

​SEO nie je len o kliknutiach a umiestnení v Google, podľa nás tu ide o tvorbu webstránok bohatých na informácie, ktoré sa zobrazia v Googli presne vtedy, keď ich ľudia potrebujú.

Google je tu, aby pomáhal ľuďom hľadať odpovede na ich otázky, a SEO experti by mali k tejto službe prispievať tým, že poskytujú len hodnotné informácie, ktoré ľudia hľadajú – a áno, potom vás ľudia budú kontaktovať, pretože to je presne to, čo hľadali!

Pre nás je veľmi dôležité, aby SEO bolo založené na báze profesionálnej a etickej úrovni, s cieľom pomôcť dosahovať ciele vašej neziskovej organizácie.

Wordpress Webdizajn

 Chceme pomôcť dobrej myšlienke od jej zrodu. A možno práve i vám. Ak už dlhšie nosíte v hlave ideu, parádny nápad, ktorý dokáže zlepšiť kvalitu života ľuďom a máte už založenú neziskovú organizáciu, kontaktujte nás.

Zverte nám svoju webstránku

Veľa neziskových organizácií má krásne poslanie a túži pomáhať. No mnohokrát nevedia ako pomôcť hlavne svojej webstránke tak, aby sa o nej dozvedeli iní. Možno práve tá vaša pomoc môže iným zmeniť život k lepšiemu.

A budete to vy, vďaka ktorým iní uvidia svetlo na konci tunela či možno drobnú iskierku nádeje. Tak poďme meniť vízie a sny na skutočnosť.

Chápeme, že online marketing pre vás môžu byť hlboké a hlavne neznáme vody. Zdoláme ich spolu. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli.

Google Ad Grants

Ako vám môže pomôcť Google Ads kampaň osloviť ešte viac ľudí?

Google ponúka mesačne až 10 000 dolárov neziskovým organizáciám na to, aby mohli šíriť svoje poslanie a efektívnejšie sa zviditeľniť v reklamnej sieti. Otvárajú sa vám dvere a more možností.

Prečo je potrebná optimalizácia Google Ad Grants?

Niekedy sa stáva, že keď si založíte Google Ads, nezískate vôbec nič – nik vás nekontaktuje, ľudia z vašu webstránky z nejakého dôvodu odchádzajú. Aby ste začali mať Google Ads kampane prospešné, potrebujete zoptimalizovať vaše Google Ads reklamy. 

Zrealizované projekty

Ponúkame malú ukážku toho, čo sa nám podarilo doteraz urobiť. Podobne ako vy, aj my rastieme ďalej.

{

S 3R sa nám veľmi dobre spolupracuje. Vďaka redizajnu našej webstránky a optimalizácii pre vyhľadávače nás už našlo mnoho nových klientov a získali sme veľa nových kontaktov.

Denisa Zlevská

Centrum pre tréning a rozvoj

Veľmi priateľské jednanie, maximálna ústretovosť. Profesionálne správanie. 

Michal Mráz

Klobáskareň

Veľmi pofesionálna a efektívna spoločnosť. Dobrá komunikácia a do detailov vám vysvetlia všetko, čo robia. Odporúčam 👍🏼👍🏼

Yass

Paris Café

{

Práca s 3R bola pre nás veľmi dobrou voľbou. Keďže sme relatívne malá komunita, 3R nám poskytlo profesionálne marketingové služby s citlivým pochopením našich potrieb. Veľmi dobre sa nám s nimi spolupracuje.

Matej Giertl

Slovenská kresťanská komunita v Dubline

Ďakujeme za vynikajúce služby!

Eva Ondrisková

Lignis

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Posuňte sa ďalej v online svete

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk

Freeweb Websupport Hosting