SEO pre neziskové organizácie

Je vaša webstránka v Googli na popredných miestach alebo ste len tak nenápadne skrytí vzadu a dúfate, že vaša cieľová skupina si cestu k vám nejako nájde? Dovoľte nám predstaviť spôsob, ako čo najlepšie dosiahnuť vaše ciele.

SEO nie je len o kliknutiach a umiestnení v Google, podľa nás tu ide o tvorbu webstránok bohatých na informácie, ktoré sa zobrazia v Googli presne vtedy, keď ich ľudia potrebujú. Google je tu, aby pomáhal ľuďom hľadať odpovede na ich otázky, a SEO experti by mali k tejto službe prispievať tým, že poskytujú len hodnotné informácie, ktoré ľudia hľadajú – a áno, potom vás ľudia budú kontaktovať, pretože to je presne to, čo hľadali!

Pre nás je veľmi dôležité, aby SEO bolo založené na báze profesionálnej a etickej úrovni.

SEO pre neziskovky aj ZDARMA

Aby sa o vás vedelo. Hovorilo. Písalo.

Máte túžbu pomáhať vo svojom okolí ešte viac? Dlhodobo ale vnímate, že o vašich skvelých a výnimočných aktivitách vie len úzky okruh ľudí? S určitosťou viete, že práve vaše občianske združenie by mohlo byť svetlom na konci tunela pre mnohých a zlepšiť im tak kvalitu života. ALE nedarí sa vám stále ťah na bránku? Potrebujete lepšie osloviť svoju cieľovú skupinu?

Optimalizácia vášho webu takmer zadarmo

Možno vám je to povedomé. Stavili ste na klasický marketing. Veľa aktivity s takmer nulovým výsledkom. Plagáty, ktoré lepíte vo svojom meste takmer nikto nečíta. Dokonca ste dostali aj priestor v rozhlasovom éteri, no reláciu práve nepočúvala vaša cieľová skupina? Tak veľmi sa snažíte spropagovať aktivity vašej neziskovej organizácie a výsledky sú mizivé. Nevešajte hlavu. Treba zmeniť stratégiu aj v marketingu. Jednoducho prejsť viac do online prostredia. Je pre vás nové a málo prebádané? Nevadí. My poznáme riešenie a radi vám so všetkým pomôžeme. Krok po kroku. A čochvíľa sa bude aj o tej vašej neziskovej organizácií hovoriť viac. O vašich aktivitách sa konečne dozvedia aj iní. Efektívne a rýchlo.

Prečo je SEO pre vás dôležité?

Jednoducho povedané, ak budete mať kvalitne nastavenú optimalizáciu vašej webovej stránky, cez vyhľadávač Google sa o vás dozvie viac ľudí. A vy môžete viac pomáhať. Riešením je poznať tie správne kľúčové slová. My to vieme a radi vám s tým pomôžeme. Rozumieme tomu, že pomáhať má zmysel. A teraz chceme pomôcť my vám.

Ako vám SEO pomôže?

My vieme, že chcete urobiť dobrú vec a zmeniť aspoň niečo vo svojom okolí. A tiež vieme, ako vám v tom efektívnejšie pomôcť. Lebo práve tá vaša pomoc môže iným zmeniť život k lepšiemu. A budete to vy, vďaka ktorým iní uvidia svetlo na konci tunela či možno drobnú iskierku nádeje. Tak poďme meniť vízie a sny na skutočnosť. Ako?

Ušijeme vám SEO na mieru

Presne podľa vašich požiadaviek, sa dostanete na popredné miesta v Googli. Naše SEO služby vám zabezpečia, že v hierarchii webstránok budete v popredí. Čím viac ľudí vás nájde v Googli, tým viac on-line návštevníkov bude mať vaša stránka, a tým viac on-line kontaktov a objednávok získate. Zaujímavé, že? Zavolajte nám na 0918 403 502 a uvidíte, že sa to dá.

Ako to funguje?

Jednoducho. Pomôžeme vám aj s optimalizáciou vašej webovej stránky a nastavením kľúčových slov. Dozvedia sa o vás tí ľudia, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša nezisková organizácia prostredníctvom webovej stránky.

Šetríme vám čas i peniaze

Veľa neziskových organizácií má krásne poslanie a túži pomáhať. No mnohokrát nevedia ako pomôcť hlavne svojej webstránke tak, aby sa o nej dozvedeli iní.  Máme pre vás dobrú správu. Vy ste ten recept práve našli. Ozvite sa nám. A pomôžeme vám doladiť podrobnosti už dnes. K dispozícií máte online formulár. Ak máte otázky, zavolajte nám ešte dnes: 0918 403 502.

Pomôžeme vám zorientovať sa

My chápeme, že online marketing pre vás môžu byť hlboké a hlavne neznáme vody. Zdoláme ich spolu. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli. V online marketingu sme doma. Zverte nám optimalizáciu svojej webovej stránky i SEO, a dozvedia sa o vás mnohí. A navyše, ušetríte tak veľa času a energie. Tie sa vám predsa zídu pri vašich projektoch.

Prečo 3R?

Je pre nás veľmi dôležité, aby SEO bolo založené na báze profesionálnej a etickej úrovni. Našim cieľom je vaša spokojnosť. Ozvite sa nám a presvedčte sa sami. Stačí urobiť jednoduché dva kroky. 1, Zavolajte nám  na 0918 403 502.  A teraz posledný krok. Vy nám objasníte svoju činnosť, a v čom by ste potrebovali pomôcť. A my vám ponúkneme riešenia. Neotáľajte a zavolajte. Pomoc je na ceste. Vykročiť však musíte vy. A nezabudnite, že aj tá najdlhšia cesta sa začína prvým krokom.

Naše SEO služby pre vás

  1. Identifikujeme najúčinnejšie kľúčové slová, ktoré používa vaša cieľová skupina.
  2. Zabezpečíme pre vás výhodné umiestnenie v Googli tak, aby vás ľudia ľahko našli, keď hľadajú to, čo ponúkate
  3. Viac online návštevníkov = môžete pomôcť väčšiemu počtu ľudí 

SEO služby vám zabezpečia, že v hierarchii webstránbok budete v popredí. Čím viac ľudí vás nájde v Googli, tým viac on-line návštevníkov bude mať vaša stránka, a tým viac on-line kontaktov a objednávok získate.

Znie to zaujímavo, však? Zavolajte nám na 0918 403 502 a uvidíte, ako sa to dá zrealizovať.

 

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk