Wordpress webdizajn pre neziskové organizácie

Dobro rozdávaním rastie. A vždy sa vráti späť. My to vieme. Chceme pomôcť dobrej myšlienke od jej zrodu. A možno práve i vám. Ak už dlhšie nosíte v hlave ideu, parádny nápad, ktorý dokáže zlepšiť kvalitu života ľuďom a máte už založenú neziskovú organizáciu, čítajte ďalej. Toto je ponuka práve pre vás. Už nemusíte hľadať pomoc inde a vyčkávať, kedy príde. Dobrá správa na začiatok je, že my vám pomôžeme s webdizajnom, pre mnohé organizácie to robíme ZDARMA

Ak ste nezisková organizácia a chcete pomôcť s webdizajnom, ozvite sa nám.  Ponúkame riešenia, ktoré vás potešia. Mimochodom, vedeli ste, že práve táto stránka, na ktorú sa práve teraz pozeráte je vyrobená vo WordPress-e? Páči sa vám? Žiaden problém. Aj vy môžete mať takú. Má nesporne veľa výhod. Je flexibilná, dobre sa v nej orientuje a navyše aj dobre vyzerá.

S čím vašej neziskovej organizácii pomôžeme?

1, Navrhneme vám najvhodnejší vzor, ktorý bude optimálny pre vašu organizáciu.

2, Pomôžeme vám aj so štruktúrou webovej stránky, presne podľa vašich požiadaviek.

3, Dostaneme od nás kompletný balíček. Doménu, hosting, e-mail, formuláre a webdizajn.

A ako BONUS od nás navyše získate aj pomoc s optimalizáciou celej webstránky a SEO.

Lákavé, že? Vy pomáhate iným a my chceme pomôcť vám. Ozvite sa nám ešte dnes a dohodneme sa na podrobnostiach. Vyplňte online formulár  alebo nám zavolajte na 0918 403 502.

Poďme do toho spolu!

Nech sa prostredníctvom vašej webovej stránky o vás dozvedia tí, ktorí hľadajú presne to, čo ponúka vaša firma alebo nezisková organizácia.

Kontaktujte nás

 

Mobil: 0918 403 502

Email: info@3r.sk